המומחיות שלנו


באובליסק אנחנו מאמינים, שתפקיד הכלכלן, הוא לספר את סיפורה של החברה בצורה הברורה ביותר, באמצעות מודלים כלכליים יחודיים, על מנת לייצר עזרים וכלי עבודה בידי מקבלי ההחלטות בארגון.
אנו מעמידים לרשותכם ניסיון וידע רב בבניית כלים שונים ומגוונים, כגון:
• בניית מודלים כלכליים (להשקעות, מוצרים חדשים, פרויקטים וכו').
• הכנת מודלים לתמחור לפי דרישות וצרכי החברה.
• בניית מודלים מתקדמים לתכנון תקציב ולבקרה תקציבית.
• ניתוחים כלכליים מורכבים כולל בחינת כדאיות השקעות.
בתפיסת עולמנו, ליווי חברה חייב לכלול ירידה לפרטים ולשיטות העבודה בארגון. לכן, כשאנו ניגשים ללוות חברות אנחנו תמיד שואפים גם לייעל את שיטות העבודה והתהליכים בארגון.
פרוייקטים מסוג זה ישלבו בדיקה ראשונית להבנת דרכי העבודה הקיימות בארגון והצעות ייעול במגוון תחומים שיכללו, במידת הצורך, גם שילוב מודלים כלכליים בנקודות מפתח בתהליכים.
מגוון הפתרונות אותם אנו מציעים בתחום זה :
• בקרה על תהליכי עבודה במחלקות החברה.
• התווית שיטות עבודה נכונות.
• בניית מנגנוני ניהול אשראי ואובליגו לקוחות.
• הטמעת תהליכי עבודה ובקרה.
• בניית תשתיות לניהול מסדי נתונים מורכבים לצרכים ניהוליים וסטטיסטיים.
חברת אובליסק, בעלת הידע והנסיון במגוון פתרונות האשראי הרחב ביותר בשוק העסקים בישראל. החברה פועלת בהצלחה לשיפור שיטות עבודה, השגת קווי אשראי, הפחתת עלויות מימון ומימוש פוטנציאל הגידול של עסקים בישראל.
לאובליסק ניסיון רב בהקמה, הרחבה וייעול מערכי מימון לחברות, שיטות עבודה ייחודיות וקשרי עבודה הדוקים ושוטפים עם הבנקים ועם מערכות אשראי אחרות. אנו פועלים תוך הכרת המערכות הבנקאיות ברמה האישית, נאמנות ללקוח יחד עם יושרה מקצועית מול הבנקים ונותני האשראי. הידע בו מחזיקה חברתינו והפתרונות היצירתיים שהיא מטמיעה, תומכים בהמשך הצמיחה וההתפתחות העסקית של לקוחותיה תוך גיוס אשראי בתנאים אטרקטיביים עבורם.
עסקים וחברות רבים סובלים מידי רבעון ומידי שנה מטעויות גבייה או מגביית יתר מצד הבנקים והמוסדות הפיננסיים. מדובר בחיובים של אלפי ואף עשרות אלפי שקלים שנעשו בניגוד להסכמים ולתנאים, עליהם התחייבו הבנקים, בכתב או בעל פה.
במוסדות הפיננסיים עובדים בני אנוש כמו בכל חברה ולעיתים, הם עלולים לטעות בהקלדת ההטבות והתנאים שסוכמו עמכם. הבנק יסביר זאת לרוב כטעות מחשב אך בסופו של דבר, כך או כך, יתכן כי הבנקים גובים גביית יתר מחשבונות החברה.
גם אי חידוש אוטומטי של ההטבות שניתנו לחברתך, בתום התקופה שנקבעה מראש, עלול להביא לחיובי יתר ושלא כמוסכם.
אובליסק תערוך בדיקה ובחינה מדוקדקת של כל חיובי הבנקים, בכל חשבונות החברה, מול ההסכמים והתנאים להם התחייבו. אנו נוודא עבורך כי המערכת הבנקאית גובה את העמלות והחיובים לפי המוסכם ולא מעבר לכך.
אובליסק פיתחה את המתודולוגיה והתשתית המאפשרים לכל ארגון לחסוך ולייעל את העלויות הבנקאיות בתהליכי יבוא, יצוא ואשראי בהתאם לאופי הארגון. שיפור הבקרה ובדיקות המערכת הבנקאית, באמצעות תהליך משודרג קצר, היא מתודה פרקטית שאנו מיישמים מעל עשור.
אנו בודקים באם התעריפים הנוכחיים של החברה הם המיטביים שניתן להשיג על פי הסטטוס הנוכחי שלה. הבדיקה מתבצעת לאחר בחינת כלל העלויות הבנקאיות של החברה, הכנת נייר עבודה לחיסכון במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית וניהול משא ומתן עם הגורמים הפיננסיים לחיסכון בעלויות ולשיפור התנאים שלה. לעיתים, נשתמש בממצאי הבקרה בכדי להעמיק את החיסכון.
כל זאת ללא השקעה של זמן והעמסת מאמץ ארגוני על בעלי התפקידים בארגון כגון : מנכ"ל, סמנכ"ל , חשב או גזבר
הנדרש על פי רוב על מנת לזכות בתוצאות המתאימות.
בהיותנו גוף מוביל במשק, אנו רואים חשיבות עליונה במתן תמיכה וקידום עסקים קטנים ובינוניים, כבסיס לצמיחת המשק הישראלי כולו. אנו מציעים כיום מגוון פתרונות מימון המתאימים לצרכי עסקים קטנים ובינוניים
להלן מגוון הפתרונות אותם אנו מציעים:
• הקרן להלוואות בערבות מדינה.
• קרנות הלוואות בנקאיות לעסקים קטנים ובינוניים.
• קרן ההלוואות של התאחדות התעשיינים.
• קרנות מימון חוץ בנקאיות.
• אתרי אינטרנט בתחום P2P.
• קרנות מזנין שונות.
במידה וברשותכם עסק אותו אתם מעוניינים להרחיב או רעיון למיזם עסקי כלשהו אותו אתם מעוניינים להוציא אל הפועל ואין ברשותכם את ההון הנדרש על מנת לממש מטרות אלו, הינכם מוזמנים ליצור קשר עמנו, צוות המומחים של אובליסק ליווי פיננסי בקיא בכל התנאים והדרישות אותם הציבה הקרן. הצוות מתמחה בייעוץ וסיוע עבור כל מי שמעוניין בקבלת ההלוואה מטעם הקרן ובליווי אישי וצמוד עד לקבלת ההלוואה המבוקשת.

shirotim.jpg